Ендокринологія

В даний час все більше людей відчувають дискомфорт у вигляді слабкості, дратівливості, набряклості обличчя, рук, випадіння волосся, сухість шкіри, збільшення маси тіла, не підозрюючи, що існує взаємозв'язок у роботі всіх ендокринних залоз організму. При порушенні функції хоча б одного ендокринного органа відбувається збій у роботі всіх залоз внутрішньої секреції. Точна діагностика та правильне лікування може виявити і усунути причину дискомфортних відчуттів.
Цукровий діабет
Це захворювання, обумовлене відносним або абсолютним дефіцитом інсуліну, що призводить до розвитку мікро- і макросудинних змін, а згодом, до порушення функції всіх органів і систем організму. Своєчасна діагностика початкових порушень вуглеводного обміну, хороша компенсація цукрового діабету допоможуть попередити як розвиток самого цукрового діабету, так і розвиток його ускладнень з боку очей, нирок, нервової та серцево-судинної систем. Фахівці нашого центру проведуть багатогранне дослідження функціонального стану організму, допоможуть нормалізувати показники цукру крові, жирового та ліпідного обміну, нададуть необхідну профілактичну допомогу, нададуть повну інформацію про ваш стан здоров'я.
Захворювання щитовидної залози
Хто з Вас не відчував дискомфорту в області шиї, почуття «грудки» в горлі, слабкість, дратівливість, епізоди серцебиття, невмотивоване схуднення або, навпаки, надмірне збільшення маси тіла? Всі ці відчуття можуть бути спровоковані захворюванням щитовидної залози. А скільки «німих» змін у структурі щитовидної залози, які ніяк себе не виявляють, але вимагають своєчасного лікування або динамічного спостереження. У нашому центрі Ви зможете провести повне функціональне обстеження щитовидної залози, визначення її обсягу та структури. Отримати кваліфіковані рекомендації щодо лікування і профілактики захворювань щитовидної залози.
Ожиріння або надмірна маса тіла
Ожиріння є неінфекційною епідемією XXI століття. Далеко не кожна людина, дивлячись на себе в дзеркало, задоволений своїм відображенням. Зрадницьких складок в області шиї, випирання жиру в області живота, збільшення стегон і сідниць хотів би уникнути кожен 10 житель планети, не кажучи вже про те, які серйозні проблеми з боку серцево-судинної, ендокринної систем, можна було б попередити, маючи нормальну масу тіла. Таким чином, зниження маси тіла стала проблемою № 1. Фахівці клініки «Ужмед», за допомогою сучасних лабораторних та інструментальних методів дослідження проведуть скринінг на виявлення причин розвитку ожиріння. Нададуть необхідну консультативну допомогу. Допоможуть правильно схуднути. Для вирішення Ваших проблем залучаються фахівці високо рівня, що мають величезний досвід з лікування надлишкової маси тіла. На тлі комплексного підходу і синергічно впливу на всі органи і системи організму ми допоможемо не тільки позбутися від зайвої ваги, але й закріпити бажаний результат.
У медичному центрі «Ужмед» проводиться:
• повне дослідження гормонального фону
• визначення рівня глікемії венозної та капілярної крові, в тому числі проведення: експрес-аналізів, УЗД щитоподібної залози, наднирників, підшлункової залози
• діагностика і лікування цукрового діабету 1-го і 2-го типу, захворювань щитовидної залози, надниркових залоз, гіпофіза
• діагностика та лікування ожиріння і надмірної маси тіла (консультації фахівців, інструментальне обстеження, рекомендації щодо правильного харчування, медикаментозне лікування, лікувальна гімнастика, косметологічні послуги)