Естетична медицина

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ
Антицелюлітний масаж – вид масажу, який направлений на боротьбу із целюлітом 1 і 2 ступеня, який покращує стан шкіри ті підшкірно- жирової клітковини. Він також сприяє корекції фігури. Принцип роботи  заключається в тому, що під дією рук масажиста виникає електромагнітне поле, що примушує клітини активно працювати. Руки масажиста енергійно рухаються по шкірі. Плавно, але в той самий час злегка натискаючи. Це допомагає розсмоктуватися фіброзному каркасу клітин і виводить з них шлаки. Для цього ефективним є тільки ручний масаж. Він впливає на підшкірно-жировий шар, прискорює активізацію обмінних процесів в жирових відкладеннях.
Також антицелюлітний масаж значно покращує капілярний кровообіг. Стимуляція мікро циркуляції крові- одна з головних цілей, яку переслідує антицелюлітний масаж шкіри.
Покращується обмін речовин між клітиною та міжклітинною рідиною. Це означає, процеси живлення та обновлення клітин значно активізуються.
При антицелюлітному масажі прискорюється процес видалення продуктів обміну із міжклітинного простору. Це попередить виникнення застійних явищ у внутрішньому середовищі організму.
Полегшується процес виводу залишкової води з тканин організму, зникають набряки.
М”язи розслабляться та звільняться від шлаків, а хороший м”язевий тонус завжди напряму пов”язаний зі станом м”язевої тканини.
З”єднувальні тканини стануть більш пружними та м”якими.
Після антицелюлітного масажу покращується структура та якість шкіри в результаті стимулювання діяльності гормональних та сальних залоз.

БЕЗІН’ЄКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ

 Безін’єкційна мезотарепія – це одна з набільш ефективних та безболісних процедур для омолоджування. Вона ідеально підходить для зневодненої шкіри, для боротьби з сухістю та акне, зі зморшками та гіперпігментацією.
Тривалість процедури  безін”єкційної мезотарепії – 20-30 хвилин. Коктейль активних препаратів наноситься прямо на шкіру, а потім обробляється спеціальним апаратом, що випромінює пульсуючі магнітні хвилі. Тітки на час процедури безін”єкційної мезотарепії проникність клітинної мембрани збільшується майже в 400 разів.
Корисні речовини безперешкодно проникають в шкіру на глибину 1-2 мм, де утворюють запас. Безін”акційна мезотерапія дозволяє ще довго використовувати цей запас, оскільки із нього речовини легко розподіляються в інші шари шкіри. Це- мезотерапія без уколів, без болі, без протипоказань.
Безін”єкційна мезотарепія – це косметична процедура, яка дозволяє вводити в певні шари шкіри та підшкірно- жирової клітковини лікарські або косметичні препарати в низьких дозах.
В класичному варіанті мезотерапія передбачає використання тонких голок , якими косметолог проколює шкіру і при допомозі спеціального шприця вводить лікарські компоненти. Проте такий метод хоч і ефективний, але травматичний. В свю чергу, безін”єкційна мезотерапія обходиться без голок. Тим не менше, сучасна мезотерапія дає приголомшливий ефект, залишаючись при цьому комфортною і  безпечною для пацієнта процедурою.

 МАСАЖ ПО ЖАКЕ

Косметичний масаж поділяється  на гігієнічний, пластичний та лікувальний( масаж по Жаке). Є декілька різних методік виконання лікувального масажу. Одна з них – це методика Жаке, в процесі якої відбувається інтенсивний вплив на тканини, дякуючи якому відбувається стабілізація кровообігу.
Використовується даний масаж для лікування жирної та проблемної шкіри; при шкірних захворюваннях- себореї, акне; при наявності рубців, інфільтратів, застійних плямах, комедонах, товстому епідермісу. Застосовується на обличчі, спині, грудній ділянці, бедрах. Лікувальний косметичний масаж повинен виконуватися інтенсивніше ніж гігієнічний. Масаж по Жаке добре заспокоює шкіру після гігієнічної чистки обличчя. В даному методі масажу замість різних кремів використовують тальк.

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ТА ОБЛАСТІ ДЕКОЛЬТЕ

Масаж обличчя та шеї – це корисна т приємна процедура. Поплескування, прогладжування стимулюють лицьові нерви та підшкірні тканини. Активізується обмін речовин, покращується циркуляція крові. А ще масаж стимулює акупунктурні точки, що розташовані на обличчі, оздоровлюючи цілий організм.
Масаж обличчя та області декольте -  це доступна кожному процедура, а при регулярному повторенні ( коли ви ранком та ввечері накладаєте крем), дає дуже хороші результати.
Окрім того, масаж надає широке коло фізіологічних дій на шкіру:

  1. шкіра очищається від рогових лусочок епідерміса, а разом з ними від сторонніх часток, які потрапили в пори шкіри;
  2. активується лімфообіг та кровообіг шкіри, усувається вплив венозного застою, посилюється кровопостачання шкіри, покращується її живлення;
  3. підвищується тонус шкіри і м”язів, що робить шкіру гладкою, плотною та еластичною;
  4. покращується обмін речовин;
  5. профілактика старіння.

 

ЗАГАЛЬНИЙ МАСАЖ

Загальний масаж є класичним лікувальнима масажем. Він впливає як самостійно , так і в комплексі з іншими лікувальними заходами. Загальний масаж- один з найбільш улюблених видів масажу, він користується великою популярністю. Тому він широко використовується не тільки з лікувальною, але і з оздоровчою метою. Ця чудова загальнооздоровча процедура є засобом профілактики захворювань, заставою довготривалого збереження дієздатності. Клієнт після процедури загального масажу тіла встає з відчуттям бадьорості і хорошого настрою. Це відбувається завдяки  зняттю напруги, а також поліпшенню функцій різних систем та органів.
Загальний лікувальний масаж здатний полегшити стан при захворювання сердечно-судинної системи та органів дихання, порушеннях опорно-рухового апарату, хворобах органів травлення та нервової системи. Дана процедура прискорює відновний процес після травм, а також при високій фізичній та розумовій діяльності.
Загальний масаж оснований на класичній європейській школі масажу, яка пройшла багатовікову перевірку часом і використовується у всіх провідних медичних центрах України, Європи та США.

УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Ультразвукова чистка шкіри обличчя- це процедура глибоко очищення шкіри від забруднення, ороговілих клітин, шкіряного жиру, закупорок сальних залоз, видалення акне, комедонов. Процедура відрізняється атравматичністю, що ставить її на порядок вище клисачних чисток, які  застосовувалися раніше. В багатьох випадках процедура ультразвукової чистки практично повністю виключає іншу механічну дію на шкіру. Після даної процедури  спостерігається стабільний результат. При проведенні ультразвукової чистки відбувається очищення шкіри, покращується кровообіг, посилюється венозний відтік та лімфовідтік, завдяки чому відбувається природне зволоження клітин шкіри. У відмінність від інших методік при ультразвуковій чистці видаляються тільки старі клітини, зовсім не травмуючи нові молоді. В результаті дуже ретельної і ніжної дії ультразвуку оновлюється верхній шар епідермісу і шкіра стає м”якою, свіжою та оновленою.
Сучасна косметологія своєчасно і по гідності оцінила переваги ультразвукової чистки шкіри обличчя. Адже надаючи відновну та омолоджуючу дію, ультразвук має і ряд додаткових переваг перед іншими методами догляду:

  1. не піддає шкіру здавленню та розтягуванню;
  2. не порушує верхній шар шкіри.