Ендоскопія

Як відомо, в сучасному суспільстві гостро стоїть проблема захворювань шлунково-кишкового тракту, частота яких неухильно зростає. Пов'язано це з умовами життя і особливостями харчування, з психологічним дискомфортом, стресами на роботі, невпевненістю в завтрашньому дні у переважної кількості людей. Всі ці фактори призводять до ослаблення захисних сил організму, порушення імунної, гормональної систем і, як результат, розвитку хвороб. При цьому найчастіше захворювання не мають яскравої клінічної картини, що істотно ускладнює формування правильного діагнозу і перешкоджає призначенням адекватного лікування. Тому в даний час все більшу роль в діагностиці захворювань грають інструментальні методи обстеження до числа яких належить і ендоскопічна діагностика.
У медичному центрі «Ужмед» проводяться ендоскопічні обстеження верхніх і нижніх відділів шлунково-кишкового тракту. Дослідження виконуються досвідченими фахівцями на ендоскопічному обладнанні фірми OLIMPUS. Висока якість візуалізації, створює умови для вивчення найдрібніших деталей внутрішньої будови органів і контролю їх змін. При необхідності виконується біопсія слизової оболонки для подальшого мікроскопічного дослідження, що дозволяє поставити точний діагноз на клітинному рівні.
При запальних захворюваннях, виразковій хворобі і деяких інших станах береться матеріал для мазків на певний вид бактерій або грибків, що викликають ці захворювання.
Також є можливість перевірити кислотоутворюючу функцію шлунку. У процесі дослідження в ряді випадків проводиться фотографування, а отримане кольорове зображення виявлених змін, надруковане на фотопапері, видається пацієнту. Після завершення курсу терапії виконується повторна ендоскопія, що дозволяє оцінити якість лікування і динаміку процесу.

Доведено, що в 90% випадків запальні захворювання шлунка і 12-палої кишки і виразкова хвороба цих відділів викликаються певним видом бактерій - Hb. Pylori. Більш того, при тривалому персистуванні цього мікроба в організмі розвиваються злоякісні пухлини. У медичному центрі «Ужмед» під час ендоскопії проводиться забір матеріалу для дослідження на Hb. Pylori практично всім пацієнтам. При виявленні невеликих доброякісних утворень, наприклад, таких як поліпи, існує можливість для їх видалення через ендоскоп за допомогою апарату для радіохвильової хірургії Сургитрон в амбулаторних умовах.

Після дослідження ендоскопи підлягають ретельному очищенню та дезінфекції у спеціальних установках, що повністю виключає передачу інфекції від одного пацієнта до іншого.

Таким чином, ендоскопія в медичному центрі «Ужмед»виконується на найсучаснішому рівні і є не тільки найважливішим ланкою в постановці точного і правильного діагнозу, а й безпечним методом діагностики, що дозволяє лікарю успішно проводити лікування хвороби і контролювати його результат, а в ряді випадків і способом лікування новоутворень.

Крім того, відділення ендоскопії пропонує Вам новітню процедуру для зниження ваги на основі введення внутрішлункового балону PERFECT SHAPE. Це силіконовий куля, наповнений рідиною в обсязі 500 мл. Завдяки такій процедурі людина легко може втратити від 15 до 30кг. ваги за 6 місяців.
Властивості балона:
• виготовлений з високоякісного, м'якого, прозорого і міцного силікону;
• має абсолютно гладку поверхню;
• регулюється обсяг рідини, що вводиться;
• має надійний зворотний клапан.
Балон встановлюється без операції, при звичайній гастроскопії. У згорнутому вигляді він має невеликі розміри, що спрощує введення балона. Заповнюючи частина шлункового простору, а також, впливаючи на нервові закінчення, балон створює відчуття ситості. Через півроку балон видаляється.