Урологія

Урологія - «ахіллесова п'ята» кожного чоловіка, адже захворювання сечостатевої сфери «молодшають» рік від року. При цьому найбільш впевнені в собі чоловіки частіше за інших помиляються у власній невразливості. Навіть при явних проявах урологічної хвороби вони не поспішають до лікаря-уролога. Адже найбільш небезпечні урологічні захворювання, такі як простатит і аденома простати, розвиваються практично непомітно. Звідси й плачевні наслідки «запущеної урології» - ознаки імпотенції, цистити, пієлонефрити, чоловіче безпліддя і т.д., і т.п. А від здоров'я статевої сфери часто залежить і життєвий тонус чоловіка. Адже здорові чоловіки завжди більш успішні і в бізнесі, і в коханні, і в житті!
Неприємних наслідків недбалого ставлення до власного здоров'я можна уникнути, якщо хоча б один раз на рік проходити урологічне обстеження в медичному центрі УЖМЕД. Досвідчений уролог-андролог - саме той лікар, до якого кожен чоловік повинен звертатися регулярно, як сучасні жінки звертаються до гінеколога. Адже рівень розвитку сучасної урології настільки високий, що дозволяє з легкістю вирішувати багато проблем, які вважалися «вироком» ще десять років тому.
У медичному центрі УЖМеД досвідчені урологи допоможуть Вам успішно впоратися з такими урологічними «проблемами» як простатит; збої в ерекції і потенції; приховані інфекції, включаючи генітальний герпес, чоловіче безпліддя та ін
Пам'ятайте, при найменшому дискомфорті або болю в паху при порушенні сечовипускання або потенції, при зниженні відчуття задоволення від статевого акту треба звертатися в уролога.